День пам'яті жертв Голодомору

Організували тематичну виставку,  провели  урок пам’яті “З присвятою замордованим голодом…”,  круглий стіл: “Уроки Голодомору і сучасна Україна”.

Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських  таборів

Щорічно, 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

#Тризубгуртує                        Всеукраїнський флешмоб        22-25 березня 2018 року

80-річчя В’ячеслава Чорновола

15 лютого 2018 року

Вшанування воїнів-афганців

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У рамках відзначення Дня пам'яті героїв Крут у школі було проведено тематичний радіо-ефір "Пам'ятаємо героїв Крут" для 5-11 класів, який підготувала вчитель історії Калоша Т.В. та учениця  10-А класу Ігнатюк Тетяна. 8 - А, 8 - Б класи переглянули відео "Пам'яті героїв Крут присвячується...." Лекторська група 9 - Б класу підготувала годину памяті "Герої Крут - ніхто не забутий" для учнів 9-х класів.

Виставка –презентація стіннівок, плакатів, буклетів «Слава рідній Україні!»

15 січня 2018 року пройшла зимова зустріч з воїнами АТО. Діти подарували воїнам гарний настрій своїми колядками, щедрівками. Побажали миру та здоров'я.

Детальніше за посиланням

11 - 12.12 - тематична радіолінійка до 100-річчя з часу проведення першого Курултаю кримсько-татарського народу, виступ лекторської групи, випуск інформаційної листівки;

06 грудня - День Збройних сил України

Вітання військовослужбовців на міському святі Лігою майбутніх поліцейських

Патріотичний вісник

21 листопада  - День Гідності і Свободи