Структура методичної служби школи

МЕТОДИЧНА РАДА

2018-2019 навчальний рік

Засідання  серпневої  педагогічної ради

«Нова Українська Школа: освіта для життя»

Дата проведення: 31. 08. 2018.

Місце проведення: навчальний кабінет № 5

Початок роботи: 08.30

Порядок  денний

1.

1.1. Затвердження Річного плану роботи, Освітньої програми, Правил внутрішнього

трудового розпорядку, оцінювання знань, умінь і навичок учнів 2-х класів

навчального закладу на 20108-2019 н.р.

1.2. Аналіз  навчальної діяльності  учнів за 2017-2018 н. р. та визначення пріоритетів

інноваційної діяльності закладу на новий навчальний рік  в умовах реформування

освіти.

1.3.Прогнозування та результат  відповідності  профілів навчання  в старшій школі та

обрання    навчального закладу для подальшого  здобування освіти.

Директор школи Самоздра Л. Ф.

Співдоповідачі: Мироненко І. В., Данилова С. А.

1. Результати  роботи методичного обєднання   при викладанні  предметів природничо – математичного циклу  на засадах інтеграції навчальних дисциплін.

Керівник МО Кушнаренко І. М.

1. Презентація результативності компетентнісного та інтегрованого підходу  «Пізнай себе через  свою справу» в роботі вчителів предметів гуманітарно – філологічного циклу.

Керівник МО Рибакова О. А.

1. Підсумки реалізації розвиваючого потенціалу мистецтва на уроках  художньо – естетичного циклу.

Керівник МО Данилова С. А.

1. Майстер – клас з елементами тренінгу «Будуйте мости, а не стіни» з питань уникнення конфліктів та конфліктних ситуацій.

Класний керівник 8-Б класу Левицька О. О.

1. Позитивна динаміка у роботі МО вчителів початкових класів  як чинник зростання педагогічної компетентності.

Керівник МО Коваленко Л. А.

1. Формування освітнього середовища для навчання учнів 1 – х класів у відповідності до діяльності Нової Української Школи.

Вчителі початкових класів Чернишова Л. А., Матюшенко Н. Є.

Презентації виступів дивитися

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

Серпень, 2017

Моделювання якості знань і профільності навчання в старшій школі. Інноваційна діяльність шкільних методичних обєднань сьогодні – запорука успіху завтра.

Жовтень, 2017

Особистісно-соціальний та інтелектуальний розвиток учнів початкової школи в оволодінні ключовими компетентностями в процесі упровадження оновленого Державного стандарту початкової загальної освіти.

Грудень, 2017

Створення умов для науково-дослідницької роботи педагогів та учнів; обмін передовими педагогічними ідеями з розвитку  творчої співпраці.

Березень, 2018

Травень, червень, 2018

Урочисте засідання педагогічної ради. Випуск старшокласників зі школи.

Засідання педагогічної ради "Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення педагогічної майстерності."

28.03.2018 р.

Засідання педагогічної ради "Створення умов для науково-дослідницької роботи в школі; обмін інноваційними педагогічними ідеями з розвитку творчої співпраці вчителів та учнів"

10.01.2018 р.

Порядок денний

1. Системно-комплексна діагностика якісної освіти в сучасній школі. Заступник директора з НВР Куріло Н.В.

2. Формування освітнього середовиша для розвитку науково-дослідницьких здібностей обдарованох молоді. Заступник директора з НВР Федосєєва Н.П.

3. Ціннісна орієнтація психолого-педагогічного супроводу обдарованих школярів. Практичний психолог Педик Т.А.

4. Види і форми науково-дослідницької співпраці педагогів та учнів. Учитель-наставник обдарованих дітей Калоша Т.В.

5. Форматування базових дослідницьких компетенцій старшокласників. Керівник дошкільного наукового товариста старшокласників  "Інтелект" Прокопенко О.М.

6. Творчі звіти вчителів, які атестуються в поточному навчальному році. Вчитель початкових класів Коваленко Л.А., вчитель англійської мови Ляшенко Л.В., вчитель біології Назарова О.Я.

29.11. 2017 захід "Ігри патріотів" в рамках здійснення наступності навчання між дитячим садочком "Золотий ключик" та Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 10  ім. Тараса Шевченка

1. Формування ключових компетентностей молодших школярів сучасної української школи. Заступник директора з НВР Федосєєва Н.П.

2. Позитивний зарубіжний досвід та кращі традиції вітчизняної освіти в концепції розробки Державного стандарту початкової загальної освіти. Вчитель початкових класів Шаргородська С.І.

3. Інтеграція і проектна діяльність - засоби розвитку інтелектуальних здібностей учнів початкової школи. Вчитель початкових класів Розчепій Л.І.

4. Теорія і практика особистісно-соціального виховання за ідеями В. О. Сухомлинського. Вчитель початкових класів Кузнєцова О.В.

Корисні посилання - пригадайте...

Прийоми роботи на уроці -

Прийоми педтехніки - https://www.youtube.com/watch?v=ilW5RMJSitU&list=PLkeNhDi9omIqD1vsHEm3z8zBVYJZJ4laF&index=7

12 причин поганого навчання школяра і способи боротьби з ними - http://pedsovet.su/publ/130-1-0-4793