Ними пишається школа:

 

За відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку випускники школи нагороджені

ЗОЛОТИМИ  МЕДАЛЯМИ:

  1. Адамовська Оксана Михайлівна

  2. Басюк Юлія Володимирівна

  3. Борисюк Аліна Олександрівна

  4. Борковець Олексій Олександрович

  5. Борковець Ольга Олександрівна

  6. Будакова Олена Андріївна

  7. Букало Ольга Олександрівна

  8. Волкова Лілія Сергіївна

  9. Галущенко Карина Вадимівна

  10. Дика Ольга Анатоліївна

  11. Ковратко Аліна Миколаївна

  12. Ковратко Максим Миколайович

  13. Ковтун Людмила Володимирівна

  14. Колосов Семен Вікторович

  15. Колосовський Максим Олегович

  16. Кондакова Юлія Борисівна

  17. Коняєва Катерина Анатоліївна

  18. Лакіза Тетяна Олексіївна

  19. Левченко Оксана Володимирівна

  20. Міліцька Антоніна Григорівна

  21. Мироненко Анна Анатоліївна

  22. Мирошник Анна  Ігоревна

  23. Молчанов Максим Валерійович

  24. Моргун Валерія Вікторівна

  25. Морозов Максим Володимирович

  26. Назарова Наталія Леонідівна

  27. Назарова Оксана Михайлівна

  28. Павлюкович Олена Станіславівна

  29. Парамонова Анна Петрівна

  30. Ріхерт Сергій Володимирович

  31. Розчепій Лілія Юріївна

  32. Сікач Катерина Сергіївна

  33. Соколенко Марина Володимирівна

  34. Стельмах Дарія Юріївна

  35. Сухачов Володимир Юрійович

  36. Тамбовцева Марина Юріївна

  37. Тертишна Людмила Вікторівна

  38. Трушина Елла Едуардівна

  39. Тишко Наталія Олександрівна

  40. Ульяшова Ірина Сергіївна

  41. Хакі Олена Миколаївна

  42. Халупнікова Ірина Георгіївна

  43. Церфас Христина Юріївна

  44. Чечета Оксана Григоріївна

  45. Шаргородська Сніжана Олександрівна

  46. Юсубов Костянтин Володимирович

  47. Яцкова Олена Миколаївна

Срібними медалями:

  1. Алексєєва Юлія Анатоліївна

  2. Байрачна Таїсія Дмитрівна

  3. Басюк Ольга Сергіївна

  4. Буряк Артем Володимирович

  5. Бутолін Віталій Сергійович

  6. Бутоліна Ольга Сергіївна

  7. Гелетій Марина Петрівна

  8. Добровольська Олена Ігорівна

  9. Єлсукова Ольга Ігорівна

  10. Ковальчук Іннеса Григорівна

  11. Кузьмін Олександр Олегович

  12. Лещенко Андрій Андрійович

  13. Мацвейко Ольга Ігорівна

  14. Назаренко Олена Олексіївна

  15. Назаренко Ірина Олексіївна

  16. Негода Анна Вікторівна

  17. Олейникова Олена Олегівна

  18. Орищенко Наталія Олександрівна

  19. Поваляєва Марина Сергіївна

  20. Розчепій Наталія Вікторівна

  21. Розчепій Ольга Вікторівна

  22. Сизон Ірина Валеріївна

  23. Стрєлкова Наталія Олександрівна

  24. Сухобрус Микола Олександрович

  25. Усова Аліна Костянтинівна

  26. Халупнікова Марина Георгіївна

  27. Хлопова Вікторія Вікторівна

  28. Цвєткова Юлія Аркадіївна

  29. Чернишова Любов Петрівна

  30. Шаповал Ірина Володимирівна

  31. Шпаков Артем Олександрович

  32. Шугаєва Дар’я Валеріївна

  33. Юсубов Тимур Сергійович