27.10.2018 року відбувся ІІ (міський) етап ІX Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому  активну участь взяли учні нашого навчального закладу.

З радістю вітаємо переможців, які достойно вибороли  призові місця!

І місце:

Безворотня Валерія (7А), Ткач Поліна (8А), Шаповалова  Даря (11А).

ІІ місце:

Бондар Вікторія (5А), Потапенко Вікторія (6Б), Кучук Софія (7Б), Шкуматова Софія  (9А).

ІІІ місце:

Петренко Мальвіна (6Б), Дяченко Єлизавета (8Б), Ткаченко Кирило (9Б),  Фетисова Альона (10А), Починок Катерина (11А).

Хочемо щиро подякувати  вчителям  української мови та літератури Самоздрі Л.Ф., Рибаковій О.А., Худяк Н.Т., Ткаченко Н.В., Чмирковій Н.С., Левицькій О.О. за якісну підготовку конурсантів , а учнів – за активну позицію та високий результат.

Вітаємо призера  обласного конкурсу (ІІІ місце) ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив" ученицю 9 - А класу Фетисову Олену і учасника конкурсу Александрову Крістіну з отриманням Сертифікату! Висловлюємо слова подяки вчителю-наставнику Прокопенко Оксані Миколаївні!

Вітаємо з перемогою (І місце) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
у 2017 – 2018 навчальному році

Вітаємо
учня 11 - Б класу Гусєва Віталія та учителя-наставника Левицьку Олену Олександрівну з перемогою (І місце!) в обласному конкурсі виразного читання "Майстер слова". Дякуємо, так тримати!

Гордієнко Світлану та вчителя Калошу Таїсію Василівну! Молодці! Так тримати!

Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з базових предметів (Зарубіжна література) Олейнікова Сергія, Фетисову Олену та вчителя Прокопенко Оксану Миколаївну! Молодці! Так тримати!

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) у  IIІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2017 – 2018 навчальному році

Алакоз Марію та вчителя Шаргородську Світлану Іванівну!  Молодці! Так тримати!

Ми переможці ІІІ обласного конкурсу благодійницьких акцій!

ВІТАЄМО всіх нас!!!

19 січня 2018 р. у м. Слов'янську Донецька обласна державна адміністрація, Департамент освіти і науки України, Донецький обласний інститут післядипломної освіти виразили ПОДЯКУ колективу Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 10 ім. Тараса Шевченка  за активну участь у духовно-моральному вихованні дітей та учнівської молоді, грунтовну підготовку до обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених Дню святого Миколая, нагородив  Дипломом ІІ ступеня та призами за перемогу в ІІІ обласному конкурсі благодійницьких акцій, присвячених Дню святого Миколая.