21.05.2019_Ковальову Анастасію, ученицю 8 - А класу за перемогу в  конкурсі читців "Пасхалія" (2 місце), наставник Прокопенко Оксана Миколаївна

 


20.05.2019_Шуфріча Микиту, учня 10 - А класу за яскраву перемогу, значні успіхи у спорті (тренер Пашинський Ігор Станіславович)! Кубок світу з кікбоксингу в руках нашого учня, який посів І місце! Змагання проходили в Угорщині ( м. Будапешт). 


Вітаємо!

 Організатори Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль» запросили ученицю 4 – А класу Новогродівського ЗЗСО І - ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка Алакоз Марію та учителя,  яка підготувала учасника,  Світлану Іванівну Шаргородську, на святкову церемонію нагородження, що  відбулася 12 травня 2019 року в м. Біла Церква в історичному Зимовому палаці Браницьких, зведеному наприкінці VIII ст..

Мета конкурсу: пошук літературних талантів серед дітей та формування творчої культури молодших українців. Учасниками стали діти від 8 – 16 років. Роботи були представлені  в двох номінаціях «Проза» та «Поезія».

         Марія стала фіналісткою, в номінації «Поезія» серед дітей 8 – 10 років. Роботи фіналістів конкурсу опрацьовувало фахове журі: Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, прозаїк, літературний критик, головний редактор видавництва Фонтан казок; Олег Рибалка – український письменник, директор видавництва Фонтан казок; Леся Мудрак – українська письменниця, філолог, перекладач, критик, громадський діяч; Тетяна Стус – українська письменниця, літературний критик, арт – менеджерка; Галина Ткачук – письменниця, літературознавець. Оцінювання відбувалось в анонімному режимі.  

           Марія отримала Диплом фіналіста конкурсу та «Альманах» дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль» (збірка конкурсних робіт фіналістів сезону 2018 – 2019). А головне - зарядилася  емоціями, познайомилася з сучасними письменниками, придбала нових друзів. Тепер про наше місто Новогродівка знають на Київщині! Бажаємо Марії  творчих успіхів та перемог!


 

28.03.2019_Вітаємо переможців обласного конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив..." ученицю 9 - Б класу Кушнаренко Софію (ІІІ місце), ученицю 10 - А класу Дузь Анастасію (ІІІ місце), ученицю 11 - А класу Ігнатюк Тетяну (ІІІ місце)! Щиро вдячні вчителям-наставникам Левицькій Олені Олександрівні та Прокопенко Оксані Миколаївні за високий професіоналізм, майстерність, натхнення в підготовці призерів.


13.03.2019_Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі "Майстер слова" Ярош Еліну (Диплом І ступеня, ученицю 5 - А класу), Ковальову Анастасію (Диплом ІІ ступеня, ученицю 8 - А класу), Ігнатюк Тетяну (Диплом ІІІ ступеня, ученицю 11 - А класу) та їх учителя-наставника Прокопенко Оксану Миколаївну. Дякуємо за підвищення іміджу закладу та бажаємо нових перемог!


28.02.2019 Дякуємо вчителю-наставнику української мови та літератури Худяк Надію Тарасівну за натхненну співпрацю з юними літераторами, вміння надихати учнів і засвітлювати іскри таланту в дитячих душах та  підготовку учениці 8 - А класу Ткач Поліни, яка стала лауреатом ІІІ (обласного) етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації "Література". Вітаємо!!!!


 

27/02/2019 Вітаємо вчителів української мови та літератури Чмиркову Наталію Сергіївну, Рибакову Ольгу Андріївну, Левицьку Олену Олександрівну, які підготували авторські методичні матеріали для презентації в обласному методичному заході з розповсюдження перспективного педагогічного досвіду "Світове кафе "Центр усесвіту - Дитина"" (м. Краматорськ), гідно представили Новогродівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка і м. Новогродівка на обласній арені! Дякуємо за успіхи в організацї експериментальної та інноваційної діяльності, високу професійну майстерність, ефективне використання освітніх технологій, особистий внесок у піднесення престижу української мови та літератури, виховання в молодого покоління поваги до мови свого народу!


 

26.02.2019 Вітаємо  переможців - ученицю 10 - А класу Полєгай Софію,  ученицю 5 - А класу Хомазюк Мілену, які посіли ІІІ місце в обласному художньому конкурсі "Краса рідного краю" в номінації "Природа Донеччини"!  Дякуємо керівнику Прокопенко Оксані Миколаївні за підготовку дівчат, високий професіоналізм та відданість обраній справі!


25/02/2019 Вітаємо учня 10-А  класу Пінчука Романа та його керівника Пінчук Олену Володимирівну, які посіли почесне ІІ місце в обласній природоохоронній акції "Стоп, сміття!" в номінації "Відеорепортаж". Бажаємо нових успіхів! Учні та педагогічний колектив Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка - за чисте місто!!! Підтримайте нас!!!


15.02.2019_Від щирого серця вітаємо Галлямова Ріната, учня 9 - А класу - переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з технологій (ІІІ місце) та його вчителя-наставника Савченка Григорія Петровича! Бажаємо творчих злетів і перемог!   

Віримо, що Ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і перемога в  цьому випробуванні.


11.02.2019_Від щирого серця вітаємо учня 11 - А класу, спортсмена Новогродівської федерації кікбоксингу Буряченко Владислава, який став чемпіоном Кубка Європи! Бажаємо подальших успіхів на цій та інших нивах життя!


04.02.2019_Від щирого серця вітаємо Балінова Олександра, учня 7 - А класу, який представляв місто Новогродівка  у Міжнародному турнірі "EDU-DO CUP", що проходив 2 лютого 2019 року в Таллінні та зайняв I місце у виді куміте (вікова категорія 12-13 років, вагою до 50 кг) та III місце у виді куміте (вікова категорія 12-13 років, вагою понад 50 кг). 

Бажаємо подальших успіхів у нелегкій справі! Так тримати!


05.02.2019_Від щирого серця вітаємо ученицю 9 - А класу Шкуматову Софію - переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (ІІІ місце) та її учителя-наставника Калошу Таїсію Василівну! Бажаємо на крилах творчої думки, пошуку, натхнення підкорювати інтелектуальні вершини і впевнено крокувати до нових перемог!!!

___________________________________________________

11.12.2018_Вітаємо вчителя георгафії Єжилову Аллу Михайлівну за зайняте ІІІ місце  у першому (зональному турі) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019", який проходив 5-6 грудня 2018 року на базі Селидівської загальноосвітньої гімназії Селидівської міської Ради

_________________________________________________________________________

27.10.2018 року відбувся ІІ (міський) етап ІX Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому  активну участь взяли учні нашого навчального закладу.

З радістю вітаємо переможців, які достойно вибороли  призові місця!

І місце:

Безворотня Валерія (7А), Ткач Поліна (8А), Шаповалова  Даря (11А).

ІІ місце:

Бондар Вікторія (5А), Потапенко Вікторія (6Б), Кучук Софія (7Б), Шкуматова Софія  (9А).

ІІІ місце:

Петренко Мальвіна (6Б), Дяченко Єлизавета (8Б), Ткаченко Кирило (9Б),  Фетисова Альона (10А), Починок Катерина (11А).

Хочемо щиро подякувати  вчителям  української мови та літератури Самоздрі Л.Ф., Рибаковій О.А., Худяк Н.Т., Ткаченко Н.В., Чмирковій Н.С., Левицькій О.О. за якісну підготовку конурсантів, а учнів – за активну позицію та високий результат.