Вітаємо призера ІІІ (обласного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Ольховик Олесю (5-А клас), яка отримала Диплом ІІІ ступеня, її вчителів-наставників: учителя української мови та літератури Чмиркову Наталію Сергіївну і вчителя початкових класів Коваленко Людмилу Анатоліївну!!!

Бажаємо нових успіхів у співпраці з вивчення української мови, творчого натхнення!

Вітаємо учасників VIII Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Південно-Східна Україна: зі стародавності у XXI століття"  Гордієнко Світлану (10-А), Гусєва Віталія (10-Б), Фіногенову Катерину (10-А), їх учителя -наставника Калошу Таїсію Василівну! Бажаємо нових досягнень в здійсненні науково-дослідницької діяльності!!!

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу "Енергія і середовище" Кушнаренко Софію (7-Б) та її вчителя-наставника Кушнаренко Ірину Миколаївну! Бажаємо нових успіхів у створенні оригінальних проектів!

Перемога у І міському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу:   -  у номінації «веб-сайти міських шкіл»

Наказ про підсумки державної атестації Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені Тараса Шевченка