Вітаємо вчителя георгафії Єжилову Аллу Михайлівну за зайняте ІІІ місце  у першому (зональному турі) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019", який проходив 5-6 грудня 2018 року на базі Селидівської загальноосвітньої гімназії Селидівської міської Ради

27.10.2018 року відбувся ІІ (міський) етап ІX Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому  активну участь взяли учні нашого навчального закладу.

З радістю вітаємо переможців, які достойно вибороли  призові місця!

І місце:

Безворотня Валерія (7А), Ткач Поліна (8А), Шаповалова  Даря (11А).

ІІ місце:

Бондар Вікторія (5А), Потапенко Вікторія (6Б), Кучук Софія (7Б), Шкуматова Софія  (9А).

ІІІ місце:

Петренко Мальвіна (6Б), Дяченко Єлизавета (8Б), Ткаченко Кирило (9Б),  Фетисова Альона (10А), Починок Катерина (11А).

Хочемо щиро подякувати  вчителям  української мови та літератури Самоздрі Л.Ф., Рибаковій О.А., Худяк Н.Т., Ткаченко Н.В., Чмирковій Н.С., Левицькій О.О. за якісну підготовку конурсантів , а учнів – за активну позицію та високий результат.