Педагогічний колектив

№ 

п/п

ПІБ

Предмет

 

Стаж

 

Категорія,

звання

Примітка
1.

Самоздра Людмила Федорівна

українська мова та література 38

вища, 
учитель-методист,

Відмінник освіти України

Директор школи

 samozdraludmila@gmail.com

2.

Куріло Наталія Вікторівна

фізика, астрономія 42 вища

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи

Переможець у номінації "Знахар душ і сердець" першого загальноміського конкурсу "Кришталеве серце-2012"

nataliyazima@i.ua

3.

Федосєєва Наталія Петрівна

хімія 33 вища

Заступник директора
з методичної роботи

Fedoseeva2304@i.ua

4.

Педик  Тетяна Анатоліївна

християнська етика,  українська мова та література  14 спеціаліст ІІ категорії

Практичний психолог

 tanyapeduk@i.ua

http://tanyap30.blogspot.com/

http://tanyapedyk.blogspot.com/

5.

Ткаченко Наталія Володимирівна

 українська мова та література 23 спеціаліст І категорії

Соціальний педагог

Nata-2706@i.ua

http://tkatenko.blogspot.com/

http://nataliytkach1.blogspot.com/

6.

Єжилова Алла Михайлівна

географія, екологія, економіка   18

спеціаліст

І категорії

Керівник  національно-патріотичного виховання в школі

ejilova02.03@i.ua

 

7.

Борковець Олександр Вікторович

фізкультура, предмет "Захист Вітчизни"    32 спеціаліст  borkovets.av@i.ua
8.

Данилова Світлана Ахтафівна

 музика, ОБЖ    35 вища

Керівник міського методичного об'єднання кафедри предметів розвиваючого циклу

danilova.sa@i.ua

9.

Мироненко Ірина Валеріївна

 інформатика 33 вища, учитель-методист

Голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

  IVMI@i.ua

https://irina725.wordpress.com/

http://mirval.ucoz.net/

10.

Дударенко Віра Володимирівна

 математика 34 спеціаліст І категорії

D.V.V.2510@i.ua

http://viradudarenko.blogspot.com/p/blog-page_17.html

11.

Савченко Григорій Петрович

 трудове навчання, креслення 38 вища, учитель-методист, Відмінник освіти України

Керівник міського методичного об'єднання вчителів трудового навчання

gpsavchenko@ukr.net

12.

Калоша Таісія Василівна

історія та правознавство   39 вища, Відмінник освіти України

 kaloshataya@gmail.com

http://historytaisiya.blogspot.com/

13.

Шаргородська Світлана Іванівна

початкові класи    31 вища, учитель-методист, Відмінник освіти України

Керівник міського методичного об'єднання кафедри початкової освіти

 shargorodskayasvetlana@ukr.net

http://shargorodskaya.blogspot.com/

14.

Кушнаренко Ірина Миколаївна

фізика, інформатика 15 спеціаліст І категорії

Керівник міського методичного об'єднання кафедри предметів природничо-математичного циклу

K.I.M.777@i.ua

http://kushirina.blogspot.com/

15.

Поваляєва Лілія Леонідівна

англійська мова 30 спеціаліст І категорії

li.povalyaeva@gmail.com

http://lipovalyaeva.blogspot.com/

 

16.

Ляшенко Людмила Валентинівна

англійська мова 20 спеціаліст І категорії

Керівник міського методичного об'єднання класних керівників

 ludmila1207@i.ua

17.

Паршина Олена Анатоліївна

 англійська мова   29 вища, учитель-методист

Керівник міського методичного об'єднання вчителів англійської мови

21olena11@gmail.com

http://school10teacher.blogspot.com/

18.

Рибакова Ольга Андріївна

українська мова і література,  35 спеціаліст І категорії

 olda.0911@i.ua

19.

Худяк Надія Тарасівна

українська мова і література 25 вища

 khudyak@i.ua

http://hudyakua.blogspot.com/

20.

Пінчук Олена Володимирівна

учитель української мови та літератури

14 спеціаліст І категорії

Педагог-організатор 

 lenok-1074@i.ua

http://olenapinchuk.blogspot.com/

21.

Назарова Олена Яківна

 біологія 26 вища

nazarovalena@i.ua

22.

Бутоліна Тамара Миколаївна

початкові класи 38 спеціаліст

Старший учитель

Керівник  "Школи молодого вчителя"

 byto@i.ua

23.

Розчепій  Лілія Іванівна

початкові класи 35 спеціаліст І категорії

Голова профспілкового комітету загальноосвітньої школи № 10

LIRO@i.ua

http://rozchepij.blogspot.com/

24.

Чернишова Лариса Андріївна

початкові класи 26 спеціаліст

 chela@i.ua

25.

Коваленко Людмила Анатоліївна

початкові класи 26

вища

категорії

Керівник  шкільного  методичного об'єднання кафедри початкової освіти

Luyko71@gmail.com

http://kovalenkoluyda71.blogspot.com/

26.

Кузнєцова Оксана Володимирівна

початкові класи 11 спеціаліст І категорії

 

kuzok77@gmail.com

http://kuznetsowa77.blogspot.com/

27.

Бондарєва Марина Миколаївна

початкові класи

11

д/о

спеціаліст ІІ категорії

 

bondarevamarina12@gmail.com

https://85bondareva.blogspot.com

28.

Оганесян Ангеліна Вікторівна

 початкові класи 8 спеціаліст

manunjangel@gmail.com

https://oganesyanangelina.blogspot.com/

 

29.

Левицька Олена Олександрівна

українська мова та література, російська мова та світової література 4

спеціаліст

II категорія 

Редактор шкільної газети "Всегда в десятку!"

levickaya2105@ukr.net

https://levickaya31.blogspot.com/

30.

Чмиркова Наталія Сергіївна

українська мова та література 26

спеціаліст ІІ категорія

Cтарший учитель

 nata.chmyrkova@gmail.com

31.

Прокопенко Оксана Миколаївна

 

російська мова та зарубіжна література

17

спеціаліст

І категорії

 

Cтарший учитель 

o.prockopencko1205@ukr.net

32.

Іванченко Ганна Сергіївна

хімія, природознавство

9 спеціаліст ІІ категорії annaivanchencko462@gmail.com
33.

Полоус Олена Миколаївна

математика 3 спеціаліст

polouskravchenko3@gmail.com

34.

Чеченєва Ольга Миколаївна

історія,

технології

20 спеціаліст ІІ категорії

 

ch.olga1510@gmail.com

http://workteacherolga.blogspot.com/

35.

Мігальов Олександр Юрійович

фізкультура,

інформатика

1 спеціаліст

migalev1991@ukr.net

 

 
36.

Матюшенко Наталія Євгенівна

початкові класи 11

спеціаліст

ІІ категорії

M.N.E@i.ua

http://matushenkonatalia.blogspot.com/

37.

Богачкова Анна Вікторівна

математика 2 спеціаліст bogachkovaanna@gmail.com
38.

Пиж Анастасія Вікторівна

інформатика, трудове навчання 1 спеціаліст

nastyapyzh160909@gmail.com

39.

Соколенко Ольга Вікторівна

індивідуальне навчання 5 спеціаліст