Педагогічний колектив

У Новогродівській ЗОШ №10 ім.Тараса Шевченка  працюють  38  педагогів:

  • вища  кваліфікаційна категорія - 12;

  • перша  кваліфікаційна категорія - 12;

  • друга  кваліфікаційна категорія - 4;

  • спеціаліст - 10;  (з повною вищою освітою - 4, базовою вищою освітою - 2).

№ 

п/п

П.І.Б.

учителя

Предмет

який викладає

Стаж

роботи

Категорія,

звання

Примітка
1.

Самоздра

Людмила 

Федорівна

українська мова та література 37

вища, 
учитель-методист,

Відмінник освіти України

Директор школи

 samozdra@mail.ua

direktor_10@i.ua

http://schoolmaster8548.blogspot.com/

2.

Куріло

Наталія

Вікторівна

фізика, астрономія 41 вища

Заступник директора 
з навчально-виховної роботи

Переможець у номінації "Знахар душ і сердець" першого загальноміського конкурсу "Кришталеве серце-2012"

Kurilo_ng@mail.ua

http://deputyofdirector.blogspot.com/

3.

Федосєєва

Наталія

Петрівна

хімія 32 вища

Заступник директора
з методичної роботи

Fedoseeva2304@i.ua

http://schoolheadteacher123.blogspot.com/

 

4.

Педик 

Тетяна

Анатоліївна

християнська етика,  українська мова та література  13 спеціаліст ІІ категорії

Практичний психолог

 tanyapeduk@i.ua

http://tanyap30.blogspot.com/

http://tanyapedyk.blogspot.com/

5.

Ткаченко

Наталія

Володимирівна

 українська мова та література 22 спеціаліст І категорії

Соціальний педагог

Nata-2706@i.ua

http://tkatenko.blogspot.com/

http://nataliytkach1.blogspot.com/

6.

Єжилова

Алла

Михайлівна

географія, екологія, природознавство   16

спеціаліст

І категорії

Керівник  національно-патріотичного виховання в школі

ejilov@yandex.ua

http://globyc555.blogspot.com/

7.

Борковець

Олександр

Вікторович

фізкультура, предмет "Захист Вітчизни"    31 спеціаліст  borkovets.av@i.ua
8.

Данилова

Світлана

Ахтафівна

 музика, ОБЖ    34 вища

Керівник міського методичного об'єднання кафедри предметів розвиваючого циклу

danilova.sa@i.ua

9.

Мироненко

Ірина

Валеріївна

 інформатика 32 вища, учитель-методист

Голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України

  IVMI@i.ua

блог учителя:

https://irina725.wordpress.com/

http://mirval.ucoz.net/

10.

Дударенко

Віра

Володимирівна

 математика 33 спеціаліст І категорії

D.V.V.2510@i.ua

http://viradudarenko.blogspot.com/p/blog-page_17.html

11.

Савченко

Григорій

Петрович

 трудове навчання, креслення 37 вища, учитель-методист, Відмінник освіти України

Керівник міського методичного об'єднання вчителів трудового навчання

12.

Калоша

Таісія

Василівна

історія та правознавство   38 вища, Відмінник освіти України

 kaloshataya@gmail.com

http://historytaisiya.blogspot.com/

13.

Шаргородська

Світлана

Іванівна

початкові класи    30 вища, учитель-методист, Відмінник освіти України

Керівник міського методичного об'єднання кафедри початкової освіти

 shargorodskayasvetlana@ukr.net

http://shargorodskaya.blogspot.com/

 

14.

Кушнаренко

Ірина

Миколаївна

фізика, інформатика, математика 14 спеціаліст І категорії

Керівник міського методичного об'єднання кафедри предметів природничо-математичного циклу

K.I.M.777@i.ua

http://kushirina.blogspot.com/

15.

Поваляєва

Лілія

Леонідівна

англійська мова 29 спеціаліст І категорії

 L251969@yandex.ua

http://lipovalyaeva.blogspot.com/

 

16.

Ляшенко

Людмила

Валентинівна

англійська мова 19 спеціаліст І категорії

Керівник міського методичного об'єднання класних керівників

 ludmila1207@i.ua

17.

Паршина

Олена

Анатоліївна

 англійська мова   28 вища, учитель-методист

Керівник міського методичного об'єднання вчителів англійської мови

parshinaelena66@mail.ua

блог учителя: 

http://school10teacher.blogspot.com/

18.

Рибакова

Ольга

Андріївна

українська мова і література, російська мова і світова література 34 спеціаліст І категорії

 olda.0911@i.ua

http://olgarybacova.blogspot.com/

19.

Худяк

Надія

Тарасівна

українська мова і література 24 вища

 khudyak@i.ua

http://hudyakua.blogspot.com/

20.

Пінчук

Олена

Володимирівна

російська мова і світова література, фізкультура 13 спеціаліст І категорії

Педагог-організатор школи

 lenok-1074@i.ua

http://olenapinchuk.blogspot.com/

21.

Назарова

Олена

Яківна

 біологія 25 вища

Керівник МО вчителів природничого циклу

nazarovalena@i.ua

22.

Бутоліна

Тамара

Миколаївна

початкові класи 37 спеціаліст

Старший учитель

Керівник  "Школи молодого вчителя"

 byto@i.ua

23.

Розчепій

Лілія

Іванівна

початкові класи 34 спеціаліст І категорії

Голова профспілкового комітету загальноосвітньої школи № 10

LIRO@i.ua

http://rozchepij.blogspot.com/

24.

Чернишова

Лариса

Андріївна

початкові класи 25 спеціаліст

 chela@i.ua

25.

Коваленко

Людмила

Анатоліївна

початкові класи 25 спеціаліст І категорії

Керівник  шкільного  методичного об'єднання кафедри початкової освіти

lyuda-kovalenko-71@mail.ua

http://kovalenkoluyda71.blogspot.com/

26.

Кузнєцова

Оксана

Володимирівна

початкові класи 10 спеціаліст І категорії

 

kuznetsowa.ok@yandex.ua

блог учителя: 

http://kuznetsowa77.blogspot.com/

27.

Бондарєва

Марина

Миколаївна

початкові класи

10

д/о

спеціаліст ІІ категорії

 

mbond.85@yandex.ua

28.

Оганесян

Ангеліна

Вікторівна

 початкові класи 7 спеціаліст

 

 

29.

Левицька

Олена

Олександрівна

 російська мова та світової література 3 спеціаліст 

abramkina-elena@mail.ua

http://levickaolena131.blogspot.com/

30.

Чмиркова

Наталія 

Сергіївна

початкові класи 25

спеціаліст ІІ категорія

Cтарший учитель

 CHmyrkova@mail.ua

31.

Прокопенко

Оксана

Миколаївна

 

російська мова

та література

16

спеціаліст

І категорії

Редактор шкільної газети "Всегда в десятку!"

Cтарший учитель 

O.Prockopencko1205@yandex.ua

32.

Іванченко

Ганна

Сергіївна

 

хімія, природознавство

8 спеціаліст ivanchencko.ania@yandex.ru
33.

Полоус

Олена

Миколаївна

математика 2 спеціаліст

polouso@mail.ua

34.

Чеченєва

Ольга

Миколаївна

історія,

праця

19 спеціаліст ІІ категорії

 

ch.olga1510@gmail.com

http://workteacherolga.blogspot.com/

 

35.

Федоренко

Тамара

Володимирівна

 

українська мова та  література

37 вища

fedorenckotoma@gmail.com

https://tamarafedorenko.blogspot.com

36.

Матюшенко

Наталія 

Євгенівна

початкові класи 10 спеціаліст

M.N.E@i.ua

http://matushenkonatalia.blogspot.com/

37.

Мазур

Ольга

Вікторівна

д/о      
38. Богачкова Анна Вікторівна  математика - спеціаліст  
39. Маліновський Олексій Петрович індивідуальне навчання - спеціаліст  
40. Мігальов Олександр Юрійович інформатика, фізкультура - спеціаліст