Правила для учнів

Новогродівської загальноосвітньої  школи № 10

ім. Тараса Шевченка

1. Приходь на заняття завчасно, за 15 хвилин до їх початку.
  2. Не запізнюйся. Знай, що пунктуальність – риса вихованості.
  3. Не забувай вітатися. При вітанні ти бажаєш здоровя собі та іншим людям.
  4. Перед входом до школи добре витри взуття.
  5. До початку уроку приготуй на парті все необхідне для навчання: щоденник, підручник, зошити, ручку, олівці, лінійку, гумку, інші речі.
  6. По закінченні уроку учні встають тільки після слів учителя: «Урок закінчено».
  7. Учні, які запізнилися на урок, допускаються в клас лише з дозволу директора або його заступника, про це повідомляється класному керівникові.
  8. Після дзвінка на перерву учні виходять з класу організовано і спокійно, якщо урок останній  - зі школи.
  9. При потребі залишити школу під час навчального процесу необхідно отримати дозвіл у класного керівника та у чергового адміністратора.
  10. Твій одяг повинен бути охайним, зачіска – акуратною.
  11. Зявлятися у спортивній формі дозволяється тільки на урок фізичної культури.
  12. Верхній одяг, головні убори та змінне взуття залишаються в шкільній роздягальні.

На перерві

1. Перебувай біля класу, де розпочнеться наступний урок.
  2. По сходах не бігай, це є небезпечним для твого життя та здоровя.
  3. При зустрічі з вчителем ти повинен його привітати та пропустити.

Школяре, памятай!

Бути учнем нашої школи почесно. Будь гідним славного її імені та традицій. Твої вчинки, мова, вміння поводитись є візитною карткою школи, найкращий імідж якої – здорові, чемні, виховані й освічені діти!

Правила мобільного етикету учнівської молоді

(розроблені на основі методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Національного мобільного оператора «Київстар»)

1. Недопустимим є користування мобільним звязком під час навчальних занять. Головним обовязком є навчання. Спілкування з батьками слід здійснювати під час перерв. Щоб не пропустити жодного дзвінка від батьків, користуйтеся послугами «Голосова пошта» та «Вам дзвонили».
  2. Намагайтеся вимикати мобільні телефони там, де є застереження «Будь ласка, вимкніть мобільний телефон!»
  3. Користуватися мобільним звязком у медичних закладах неприпустимо.
  4. Вимкнений мобільний телефон в установах з великою кількістю радіоапаратури – запорука нашої безпеки.
  5.  Режим мобільного телефону «без звуку» буде також запорукою спокою і порядку в музеях, театрах, кінотеатрах тощо.
  6. Не встановлюйте на свій мобільний телефон дратівливі мелодії, грубі вислови, неприємні звуки й пісні специфічних музичних жанрів.
  7. Установіть мінімальну гучність сигналу, коли ви відпочиваєте з іншими  людьми, у разі дзвінка відійдіть у тихе місце для розмови.
  8.  Не бажано телефонувати на мобільний телефон до 9.00 і після 22.00 – ваш абонент або члени його родини можуть відпочивати.
  9. Якщо ви знаходитесь у громадському місці (бібліотека, музей …) і маєте відправити SMS, вимкніть сигнал клавіатури.
  10. Фотографуючи або знімаючи відео на свій мобільний телефон, поважайте приватне життя інших людей. Не робіть цього без згоди. Запитайте про можливість зйомки.
  11. Неприпустимо знімати на власний телефон насилля. Наше сьогодення характеризується сплеском жорстокості. Така поведінка не повинна стати  прикладом для інших.