Стежка до Кобзаря(стаття опублікована на сайті Департаменту освіти і науки України в Донецькій області 14.03.2016р)

Стежка до Кобзаря

В рамках Шевченківських  днів 9 березня у місті Новогродівка біля пам’ятника Т.Г.Шевченка  відбувся мітинг вшанування  Славетного Кобзаря .  Цього року захід було проведено колективом учнів та вчителів  Новогродівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка. На заході були присутні секретар Новогродівської міської ради К.І. Мусейко, представники міської ради та державних структур міста, депутати, школярі. До виступу були запрошені  начальник відділу освіти м.Новогродівка  Кухтіна Р. М. та вчитель Новогродівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка Єжилова А.М.  Виступаючі провели паралель між  філософією патріотизму поета та сьогоденням. Учнями-старшокласниками  було представлено віршовану композицію   за творами Шевченка, а дитячий хор  заспівав пісню «Зацвіла в долині червона калина». Апогеєм заходу стала пісня «Це моя земля» у виконанні  вокального  ансамблю вчителів Новогродівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №10 ім. Тараса Шевченка. Мітинг завершився урочистим покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Великого сина свого народу.

Наша школа очима майбутніх десятикласників - матеріал додано 05.02.16 року

В єдності ми – сила!(стаття опублікована на сайті Департаменту освіти і науки України в Донецькій області 19.01.2016р)

17.02.16  в рамках Тижня історії в Новогродівській ЗОШ I-III ступенів №10 ім. Тарвса Шевченка відбулася урочиста акція миру «Схід і Захід-разом!». В рамках цієї акції в 2015-2016 навчальному році налагоджено міжшкільну співпрацю з ровесниками школи-гімназії ім. І. Ткача с.м.т. Голоби Волинської області.

Наступність дитячого садка і школи -  (матеріал додано 02.01.2016 р.)

Добрі справи красять людину!  (стаття опублікована в газеті "Региональные вести" № 30 (191) 30 грудня 2015 р.)

Школа розвитку, захоплень, життєстверджень (стаття опублікована на сайті Департаменту освіти і науки України в Донецькій області 05.12.2015 р)

Обираємо життя (стаття опублікована на сайті Департаменту освіти і науки України в Донецькій області 04.12.2015 р)

Запрошуємо до школи на виставу (стаття опублікована на сайті Департаменту освіти і науки України в Донецькії області 21. 11.2015 р)

Літературна вітальня (стаття опублікована на сайті Департаменту освіти і науки України в Донецькій області 21. 11.2015 р)