Шановні учні  та батьки, дякуємо Вам за Ваш інтерес щодо інтернет- тестування за профорієнтаційної методикою «Magellano Університет»!

Це визнана в Європі професійно адаптована і сертифікована в Україні діагностика, яка  допоможе старшокласникам визначитися з вибором освіти.

Тестування допоможе:

• Виявити  схильності і здібності до різних видів діяльності;
  • Визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свої здібності, таким чином досягти найбільшої ефективності та задоволення від майбутньої професії;
  •  Мотивувати старшокласника самостійно зробити своє, можливо  перше, життєво важливе рішення;
  • Розробити стратегію підготовки до вступу у ВНЗ на підставі результатів тестування;
  • Досягти взаєморозуміння між батьками і старшокласником щодо його подальшої освіти.

Для того щоб пройти тест Вам  потрібно:

1.     Зареєструватися на сайті: http://mycareer.org.ua/registration.

2.     Підтвердити реєстрацію, натиснувши на посилання, яке прийде Вам на е-мейл, вказаний підчас реєстрації (кожен учасник має використати свій емейл, з одного е-мейлу можливо лише 1 проходження).

3.     Зайти на сайт www.mycareer.com.ua, увійти у свій кабінет (використавши вами створені логін та пароль) та натиснути кнопку “Розпочати тестування”, вибравши українську або російську мову.

4.     Звіт скачується автоматично після завершення тестування на Ваш комп'ютер.

5.      Якщо у Вас з’являться запитання за власним резюме та  профорієнтаційним профілем можете звернутись  до нас за консультацію.   Будемо раді Вам допомогти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що тестування триватиме близько 2 годин

Психологічна служба Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10

імені Тараса Шевченка

Опросник          Автор Н. С. Пряжников