Шановні випускники!

До вашої уваги ресурси де можна знайти інформацію до вступу!

Виші, коледжі, технікуми України  - http://www.osvita.com.ua/colleges/

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В 2018 РОЦІ

Що таке пріоритетність?

У 2018 році можна подати максимум 7 заяв до вищих навчальних закладів і не більш ніж на 4 спеціальності. Тобто всього вступник може подати 7 заяв, на кожній з яких потрібно буде зазначити пріоритетність (1-7). Заява з пріоритетом «1» – спеціальність, на якій абітурієнт хоче навчатися найбільше.

Перед тим як подавати потрібні документи, абітурієнт повинен добре подумати, до якого вишу і на яку спеціальність він хоче найбільше. Пріоритетність, яку вступник визначив у заяві про участь у конкурсі, не можна змінювати протягом вступної кампанії.

Вступ поза конкурсом

До пільгового вступу допускаються:

• особи, які мають захворювання, що перешкодили їм скласти ЗНО;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • особи, звільнені від військової служби (серед них – демобілізовані), після 30 листопада 2015 року;;
  • учасники бойових дій, особи, що брали участь в АТО, ті, хто проходить військову службу;
  • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), і ті, хто проживає на тимчасово окупованій території або переселився з неї після 1 січня 2017 року.

Які документи подавати?

Якщо ви розраховуєте на вступ за пільгами, вам доведеться подавати документи в паперовій формі. Усі інші категорії подають заяву на вступ в електронній формі. Сайт, на якому можна буде заповнити заяву про вступ, почне працювати з 2 липня. В електронній формі вказуєте наступне:

• серію та номер паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження, якщо вам немає 16-ти років, або військового квитка чи посвідчення про прописку для військовозобов’язаних);
  • серію та номер атестата і додатка до нього;
  • номер, PIN-код сертифіката ЗНО.

Щоб взяти участь у конкурсі для вступу за різними формами навчання, вступники подають окремі заяви.