Головна » Статті » Школьные статьи

Місячник безпеки на залізниці

Залізничники нагадують батькам школярів про необхідність навчати дітей правилам безпеки на залізниці

https://www.1.zt.ua/images/mod_news/27871/1472641515_0.jpg

 

 

Педагогічний колектив звертається до батьків школярів з проханням розказати дітлахам про правила поведінки поблизу залізничних об’єктів. Оскільки знання та чітке дотримання правил може врятувати життя.

"Якщо шлях до школи вашої дитини проходить поруч із залізницею, то візьміть свою дитину за руку, пройдіть разом цей шлях, розкажіть, що не можна робити на залізниці, де та як необхідно переходити колії та інше. Такі знання у майбутньому можуть унебезпечити дитину та відвернути трагедію", - вважають залізничники.

ПАТ «Укрзалізниця» допомагає батькам уберегти дітей та проводить місячник безпеки для учнів шкіл, коледжів та ПТУ, розташованих неподалік від залізниці. Такі заходи по усій Україні відбулися у жовтні поточного року.

Паралельно з цим, щоб запобігти трагедіям, на станціях, посадочних платформах а також у місцях, де пішоходи перетинають залізничні колії, залізничники встановлюють стенди з інформацією попереджувального характеру, через гучномовний зв’язок вокзалів та станцій диктори закликають пасажирів бути обережними, попереджують про рух маневрового складу.

Утім, як зазначають залізничники, запорукою безпеки на залізничних об’єктах є не лише профілактичні заходи, але й особиста відповідальність – як дітей, так і їхніх батьків.

Найчастіше причиною нещасних випадків на залізниці стає необачність юних пішоходів та нехтування правилами елементарної безпеки. Підлітки нерідко прогулюються по коліях, аби продемонструвати відвагу та зробити ефектне фото (селфі) на тлі рухомого складу, що наближається. Додаткову небезпеку створює користування гаджетами – музичними плеєрами та мобільними телефонами. Саме це заважає неповнолітнім звертати увагу на заборонну звукову чи світлову сигналізацію.

А часом маленьких дітей можуть недогледіти дорослі, які й самі не виявляють підвищеної обачності на залізниці. Сподіваємось на плідну співпрацю навчального закладу, учнів та їхніх батьків, громадськості у забезпеченні охорони життя кожної дитини!

Категорія: Школьные статьи | Додав: Admin (19.10.2018) | Автор: admin E
Переглядів: 26 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]