Головна » Статті » Школьные новости

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у Новогродівському ЗЗСО І-ІІІ ст.. № 10 імені Тараса Шевченка пройшов Тиждень протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів Тижня - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Протягом тижня учні школи переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми» та інші.

Соціальний педагог Ткаченко Н.В. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.

Для учнів 1-11 класів відбулися виховні години на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Учні 10-х класів взяли участь у проведення круглого столу «Попередження торгівлі людьми». Під час круглого столу старшокласники звернули увагу на питання : актуальні дані по торгівлі українцями.; поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення. А учні 8-х класів під час занять факультативного курсу « Рівний –рівному» взяли участь в обговоренні теми «Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!»

Учнівська організація АСУМ та шкільне радіо « Хвиля Драйву» підготували та провели інформаційну хвилинки, під час яких розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми,познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми. А Ліга Майбутніх Поліцейських школи взяла участь в акції « Подбай про власну небезпеку» -виготовила та розповсюдила буклети на тему « Не бійтеся шукати допомоги!»

 


  
 

 

Категорія: Школьные новости | Додав: Admin (17.10.2018) | Автор: admin E
Переглядів: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]