Головна » Статті » Школьные новости

Фінал освітнього проекту «Відкривай Україну»

У Київі пройшов фінал освітнього проекту «Відкривай Україну». Ми горді , бо команда «АСУМ» Новогродівської ЗОШ№10 ім. Тараса Шевченка ,яка виборола у травні перше місце з проектом «Медіа-центр» у обласному етапі, вирушила до столиці на фінал представляти Донецьку область серед 24 команд з інших областей України.

 «Відкривай Україну» – це освітній проект, який навчає підлітків з малих міст змінювати свої школи, міста та всю Україну. 13 тисяч школярів за півроку втілили понад 300 чудових проектів по всій країні, та запустили зміни на які не наважувались дорослі.

З Новогродівки на участь у фіналі вирушило 6 школярів та 1 вчитель-модератор. Сюрпризом стало те, що вчитель і учні були розділені і на кожного з них чекала окрема програма. Зустрілися вони тільки на презентації власних проектів .які діти готували самостійно під наглядом ігротехніків.

Фінал освітнього проекту “Відкривай Україну” відбувався на території дитячого табору “Двіжок”, який розташований у передмісті Києва. Там підлітки і проживали у чудових комфортних умовах.

Протягом чотирьох днів школярі отримали безліч корисної інформації та познайомились із багатьма цікавими людьми. Протягом усього фінального етапу діти самостійно працювали над власним проектом, та у останній день презентували його на загальному обговоренні.

Так у перший день фіналісти проекту зустрічались із лідером гурту «Бумбокс» – Андрієм Хливнюком, з яким спілкувались про життя, музику, зміни та мрії.

У вчителів у цей час відбувався окремий освітній марафон – чотириденний форум для педагогів, мета якого – надати якісні знання і навички щодо новітніх методик викладання.

12 листопада відбулась фінальна презентація проектів, над якими учасники працювали протягом усього цього часу. Як зізналися школярі, спати їм доводилось по 3-4 години на добу, адже постійно тривала напружена робота над фінальною презентацією, у якій команди розповідали свої ідеї та способи їх втілення.

Проект, що створила наша команда, за рейтингом посів четверте місто. І це дуже гарний результат. А ще, великим подарунком було те, що всі учасники проекту стали героями реаліті–шоу, яке вже через місяць покажуть на телеканалах України.  У фіналі проекту на учасників очікував неймовірний сюрприз – грандіозний концерт у Stereo Plaza за участю топових українських музикантів, які  виконували твори зі шкільної програми української літератури із власним аранжуванням.

Вітаємо школярів! Ми горді, що молодь нашого міста –це талановиті, творчі особистості!

Категорія: Школьные новости | Додав: Admin (26.11.2017) | Автор: admin E
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]