Головна » Статті » Школьные новости

Квест-гра «Мудрість Господня» в м. Покровську

Квест-гра «Мудрість Господня» в м. Покровську

14 лютого 2017 року, напередодні свята Стрітення, у м. Покровську відбулася квест-гра «Мудрість Господня». Її організаторами виступили благодійний фонд «Надія» м. Покровська (дир. Іваньо Н. В.). Дитячий методичний центр християнської просвіти (заст.дир. Новикова С.К.). У заході взяли участь 12 команд учнів 5-6 класів, які представляли міста: Покровськ, Добропілля, Краматорськ, Мирноград, Новогродівку, Великоновосілківський район. Квест-гра розпочалася виступами – привітаннями команд. Нашу школу представляла команда « Добродії» (Панченко Богдан та Шликов Олександр (5-А клас), Дьяченко Олександр та Педик Марія (5-Б клас), Ковальова Марія та Кушнаренко Софія (6-А  клас)).  Для того, щоб передати радісну та доброзичливу атмосферу заходу, наведемо гасло нашої  команди:

Вас вітає команда « Добродії»!

Всього два слова : діяти й добро!

У нашої команди простий девіз:

Більше добрих справ,

Менше зайвих слів!

Ми мудрі книги читати полюбляємо

Про допомогу іншим – добре знаємо!

Тож добрі справи для людей творити поспішаємо!

Добро – це любов і надія!

Підтримка від щирого серця

 Добро – це яскрава подія

До тебе завжди повернеться!

 

Після інструктажу команди почали ігрову подорож, виконуючи квести-завдання, пов’язані з біблійними притчами про милосердного самарянина, блудного сина, багача і Лазаря, робітників у винограднику та ін. Спочатку діти мали відгадати назву притчі, беручи участь в іграх із літерами та словами «Забери одну букву», «Пристав букву», «Розв’язуємо анаграму» та ін. Потім – переказати зміст притчі та пояснити, який моральний заповіт вона містить. На «зупинках» квест-гри з командами працювали працівники Дитячого методичного центру християнської просвіти.

Після того, як усі команди впоралися із завданнями квест-гри, їх учасники отримали солодкі подарунки.

Нашим учасникам дуже сподобалося не тільки виконувати цікаві завдання, а ще й подорожувати автобусом до місця призначення. Діти повернулися додому втомлені, але дуже задоволені!!

 


    

Категорія: Школьные новости | Додав: Admin (27.02.2017) | Автор: admin E
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]