Головна » Статті » Школьные новости

XVI Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

З 18 по 21 жовтня 2018 року у місті  Святогірськ на базі готельно-туристичного комплексу “Зелений гай” відбувся XVI Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»
Цьогоріч фестиваль зібрав понад 100 представників дитячих та молодіжних засобів інформації з різних куточків України. Команда медіа-центру Новогродівського ЗЗСО І- ІІІ ступенів №10 вже традиційно представляла свої роботи у трьох номінаціях : радіо, телебачення, друковані ЗМІ.
Трьоденна програма фестивалю була насичена цікавими майстер-класами ,лекціями, зустрічами.
Відкриття фестивалю відвідала заступник директора департамента сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна,а19 жовтня учасники фестивалю зустрілися і поспілкувалися  із заступником  Міністра молоді та спорту Олександром Яремою .
Команда шкільного медіа-центру взяла  участь у бліц-конкурсі, який проходив безпосередньо під час фестивалю. Отримали дуже багато нової, цікавої, важливої інформації ,масу позитивних вражень і повернулися до рідного міста переможцями! Диплом ІІ ступеня в бліц-конкурсі  номінація «Радіо», диплом ІІ ступеня в номінації «Телебачення», диплом ІІІ ступеня в бліц-конкурсі номінація «Телебачення», диплом за висвітлення духовної тематики у номінації «Друковані ЗМІ» шкільній газеті «Завжди в десятку». Керівники шкільного медіа-центру: Пінчук Олена, Ткаченко Наталія, Левицька Олена отримали подяки за свій внесок у розвиток ЗМІ.
Такі заходи, як Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!» надихає на нові перемоги, тож команда вже готується до нових завдань!

 

Категорія: Школьные новости | Додав: Admin (01.11.2018) | Автор: admin E
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]